www.cvonline.hu

Pénzügyi ellenőr

  • Company_icon CELEBI GROUND HANDLING HUNGARY KFT.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 13 napja lett aktiválva

A Liszt Ferenc Nemzetközi repülőtéren működő

CELEBI GROUND HANDLING HUNGARY Kft.

munkatársat keres.

A munkakör által ellátandó feladatok:

  • A vállalat pénztárainak ellenőrzése
  • A jegyeladás pénztárainak ellenőrzése és betöltése az IFS rendszerbe
  • A vállalat készpénzes bizonylatainak ellenőrzése
  • Készpénzes kifizetések kezelése, elszámolása
  • Banki utalások összeállítása, majd betöltése a banki rendszerbe
  • Külföldi kiküldetés esetében a napidíj és a dologi kiadások kifizetésének és elszámolásának ellenőrzése
  • Napi főpénztár zárások alkalmával a valutánkénti záró pénzkészlet megszámolása és ellenőrzése, egyeztetés a napi jelentésen lévő záró egyenleggel
  • Egyéb pénzügyi riportok készítése
  • Pénzügyi munkatársak helyettesítése

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Minimum középfokú pénzügyi vagy gazdasági végzettség
  • Microsoft Windows és Office felhasználói szintű ismerete
  • Alapfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Precizitás, pontosság
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Amit ajánlani tudunk:

  • Széles körű szakmai fejlődési lehetőség
  • Érdekes, változatos és kihívást jelentő feladatok
  • Szakmai és továbbképzési lehetőségek
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Multinacionális, megbízható vállalati háttér
Helyek Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol