www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 715846
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, egy magyarországi nagyvállalat kollégát keres

PÉNZÜGYI ELLENŐR

munkakörbe.

ELVÁRÁSOK:

-    Legalább 3 év teljeskörű könyvelési tapasztalat a vállalkozói szférában
-    Magyar számviteli és adózási szabályok széleskörű, naprakész ismerete
-    Magas szintű, gyakorlati MS Office ismeretek (elsősorban Excel )
-    Hatékony, precíz munkavégzés egyénileg és csapatban egyaránt
-    Jó kommunikációs készség

ELŐNY:

-    FORRÁS SQL program ismerete (vállalkozói terület)
-    Felsőfokú gazdasági végzettség
-    Angol nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

-    Budapest

AMIT KÍNÁLUNK:

-    Fiatal dinamikus motivált csapat
-    Szakmai fejlődés

Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérjük, küldje el nekünk önéletrajzát és motivációs levelét!

Tech People LÁBLÉC