www.cvonline.hu

Pénzügyi elemző/tervező

  • A hirdetés 1059 napja lejárt

Piacvezető multinacionális partnercégünk számára Pénzügyi elemző/tervező munkatársat keresünk, nemzetközi csapatban történő munkavégzésre.

Feladatok:

  • globális IT csapat működésének pénzügyi támogatása regionális szinten,
  • havi pénzügyi teljesítmény értékelése (elemzések, riportok készítése),
  • pénzügyi előrejelzések készítése,
  • negyedéves és éves pénzügyi tervezésben való részvétel,
  • folyamatok összefogása nemzetközi szinten,
  • számlázás és kifizetések nyomon követése,
  • pénzügyi csapatok támogatása (új csapattagok betanítása, problémás esetek megoldása, kérdések megválaszolása),
  • aktív kapcsolattartás a regionális menedzsmenttel.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • legalább 3 éves tapasztalat pénzügyi tervezés/elemzés/kontrolling területen,
  • multinacionális mátrix környezetben szerzett tapasztalat,
  • elemző, kritikus gondolkodásmód,
  • kiváló, aktív angolnyelv-tudás.

Előny:

  • felsőfokú végzettség pénzügy/számvitel területen.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

  • Budapest környéke.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő