www.cvonline.hu

Pénzügyi elemző/tervező (Pest megye)

  • A hirdetés 1006 napja lejárt

Piacvezető multinacionális partnercégünk számára Pénzügyi elemző/tervező munkatársat keresünk, nemzetközi csapatban történő munkavégzésre.

 Feladatok:

  • az ellátási lánccal kapcsolatos folyamatok pénzügyi támogatása,
  • havi pénzügyi teljesítmény értékelése (elemzések, riportok készítése),
  • pénzügyi előrejelzések készítése,
  • negyedéves és éves pénzügyi tervezésben való részvétel,
  • folyamatok összefogása nemzetközi szinten,
  • számlázás és kifizetések nyomon követése,
  • aktív kapcsolattartás a könyvelői és pénzügyi elemzői csoportok között.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség pénzügy/számvitel területen,
  • legalább féléves tapasztalat angol nyelvű munkakörnyezetben,
  • MS Excel magas szintű ismerete, felhasználói szintű MS PowerPoint ismeret,
  • SQL ismeret,
  • kiváló kommunikációs készségek,
  • elemző, kritikus gondolkodásmód,
  • kiváló, aktív angolnyelv-tudás.

Előny:

  • ellátási lánc menedzsment területén szerzett tapasztalat.

 Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

  • Budapest környéke.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő