www.cvonline.hu

Pénzügyi elemző

  • A hirdetés 566 napja lejárt

munkatársat keresünk

Feladatok:

  • Havi zárásokban való részvétel
  • Tárgyi eszközök pénzügyi menedzselése
  • Beruházások, projektek kontrollingja
  • Eredmény- és költségelemzések, terv-tény kimutatások készítése
  • Közreműködés a vezetői információs rendszerhez kapcsolódó elemzések készítésében
  • Közreműködés a vállalati éves, negyedéves terv összeállításában
  • Elemzések, prezentációk összeállítása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Néhány éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csapatmunka
  • Analitikus gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye

Jelentkezni szakmai,fényképes önéletrajzzal az alábbi jeligével: Pénzügyi elemző

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő