www.cvonline.hu

Pénzügyi Elemző

  • A hirdetés 927 napja lejárt

A Diebold cégcsoport több mint 150 éves múlttal rendelkezik, stabil és versenyképes résztvevője a pénzügyi önkiszolgáló megoldások és biztonsági rendszerek piacának, több kontinensen működő gyáregységekkel, közvetlen és közvetett kereskedelmi- és szervízhálózattal.

Az amerikai multinacionális cég gyáli leányvállalata - mely az ATM automaták gyártásért, összeszerelésért és kiszállításáért felel - most új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Havi eredmények riportálása, tény-terv adatok összehasonlítása, eltérések elemzése különös tekintettel a költségek alakulására
  • A vállalat éves tervének és havi előrejelzéseinek készítésében való részvétel
  • A rendszerben nyilvántartott termékek költségeinek folyamatos karbantartása, frissítése és elemzése, költség varianciák könyvelése és elemzése
  • Anyaggazdálkodási folyamatok, eljárások ellenőrzése, egyéb készlet korrekciók könyvelése, havi zárókészlet elemzések készítése
  • Eseti jelentések összeállítása a helyi és a központi vállalati menedzsment számára
  • Havi állandó riportok elkészítése

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú, aktív angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Termelő cégnél szerzett legalább 2 év tapasztalat
  • Excel magabiztos használata

Előny:

  • Könyvelési ismeret
  • ORACLE rendszer ismerete

Egyéb készségek:

  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó együttműködési készség
  • Rendszerszemlélet

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet, fejlett vállalati kultúra

Munkavégzés helye:

  • Gyál M5 autópálya kihajtónál (közvetlenül Budapest mellett, a Prologis Ipari Park területén)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a lenti e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol