www.cvonline.hu

Pénzügyi elemző

  • A hirdetés 997 napja lejárt

A MagiCom Kft. gazdasági stratégiájában a hosszú távú gondolkodást helyezi előtérbe, és a piacszerzés mellett kiemelt szerepet szentel a kiváló minőségű humán munkaerő megtartásának.

Ezt bizonyítja a cég "Investor in People" minősítése is, melyet a hazai informatikai szektorban elsőként sikerült megszereznie. Ezt az Európában rendkívül népszerű elismerést olyan szervezetek nyerhetnek el, amelyek emberi erőforrásaikat megtérülő befektetésnek tekintik - azaz kiemelt figyelmet szentelnek alkalmazottaik továbbképzésének.

Multinacionális ügyfelünk részére keresünk precíz, megbízható kollégát Pénzügyi elemző munkakörbe.

A munkakör fő feladatai:

  • Adatbázisok kezelése, frissítése, fejlesztése (pénzügyi, adminisztratív és technikai informaciókkal) IT projektehez kapcsolódóan
  • Megrendelések készítése Oracle, SAP rendszerekben
  • Lízingszerződések kezelése, számitási, költségnövekedés/megtakaritás számitások, leltár elkészitése, karbantartása
  • Fizetési mérlegek, számlák tisztázása beszállítókkal és a belső szervezettel
  • Projektekhez kapcsolódó telefonos konferenciákon való aktív részvétel
  • Havi eredmények elemzése és riportálása a tervhez/előrejelzésekhez képest, varianciák értelmezése
  • „Scorecard” megbeszélésekhez kapcsolódó feladatok.

Elvárások:

  • pénzügyi/számviteli/közgazdász végzettség
  • 1-3 év pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • magas szintű Microsoft Excel ismeretek
  • jó kommunikációs készség
  • analitikus gondolkodás
  • precizitás, önállóság, kreativ gondolkodás, munka megoldást kereső hozzáállás
  • terhelhetőség, határidők betartására való képesség

Előny:

  • multinacionális környezetben szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk:

  • multinacionális munkakörnyezet
  • dinamikus munkakör
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • részben végezhető a munka otthonról (3 hónap próbaidő után)
  • tréninglehetőségek

Munkavégzés helye: Budaörs/home office

Tervezett kezdési idő: ASAP

A munkavégzéshez erkölcsi bizonyítvány szükséges.

Helyek Budaörs
Kategória IT / Informatika
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő