www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI ELEMZŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 1061951

Megbízónk a világ vezető nyers és feldolgozott alumínium termelője, továbbá a Föld legnagyobb bauxit-kitermelőjének és timföldgyártójának magyarországi vállalata. A dinamikusan növekvő vállalat célkitűzéseinek sikeres teljesítéséhez keresünk tapasztalt és elhivatott szakembert az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • A Pénzügyi vezető közvetlen beosztottjaként elkészíti a havi pénzügyi előrejelzést beleértve a mérleget és az eredmény-kimutatást
  • Nyomon követi, elemzi és ellenőrzi a gyártási költségeket összevetve a tervvel, előrejelzéssel, és korábbi tényadatokkal
  • Részt vesz a havi zárásokban, előkészíti és ellenőrzi a könyvelők által bevitt adatokat
  • Elkészíti a havi pénzügyi jelentést a menedzsment részére
  • Pénzügyi vízesés-diagrammokat készít és kommunikálja az üzletmenetre hatással bíró tényezőket
  • Koordinálja a három éves pénzügyi tervet és elkészíti a három éves mérleg- és eredmény-kimutatás tervet
  • Termékszintű költség- és jövedelmezőség-elemzést készít, értékeli az új üzleti lehetőségeket
  • Támogatja a havi részleltározási tevékenységet és részt vesz az éves teljes körű leltározásban
  • Szorosan együttműködik a belső és külső auditorokkal és az üzleti tevékenység többi érintettjével
  • Eseti elemzéseket készít a menedzsment részére

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai szintű diploma, ideálisan vállalat-elemzési, pénzügy-számviteli szakirány
  • MBA végzettség előnyt jelent
  • 3+ év releváns, pénzügy, kontrolling területén szerzett szakmai tapasztalat, elsősorban multinacionális gyártó vállalatnál
  • Erős, tárgyalási szintű üzleti angol nyelvtudás
  • MS-Office programcsalád felhasználói szintű ismerete, Excel professzionális ismerete
  • Oracle, Hyperion, Essbase vagy AS-400 ismeret
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Kiemelkedő, hatékony kommunikációs képesség
  • Proaktív személyiség
  • Folyamatos fejlődésre való törekvés

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes bérezés
  • Széleskörű cafeteria, egyéb juttatások, 13. havi fizetés, bónusz rendszer
  • Bejárási költségek támogatása
  • Sokrétű szakmai fejlődési lehetőség egy dinamikus multinacionális csapatban

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PÉNZÜGYI ELEMZŐ, Fejér megye