www.cvonline.hu

Pénzügyi elemző (Székesfehérvár)

  • A hirdetés 949 napja lejárt

 A Halla Visteon Climate Control (HVCC) a világ második legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 35 gyártó üzemmel és 5 technológiai központtal rendelkezik.

Magyarországi gyártóüzeme a Halla Visteon Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, üzemanyag-továbbító rendszereket, valamint hűtőközegtovábbító rendszereket tervez és gyárt a legnevesebb autómárkák számára immár 22 éve.

Jelenleg a Pénzügyi osztályunkra keresünk új kollégát a következő pozícióba:

Főbb feladatok:

  • Üzleti tervezés, költségvetés, havi zárás támogatása
  • Anyagköltség elemzése egyeztetve a gyári és pénzügyi/számviteli csoportokkal;
  • Időszakos előrejelzés és éves költségvetés készítése együttműködve a helyi pénzügyi és gyártóterületekkel;
  • Szükség esetén magyarázat nyújtása.
  • Ad-hoc pénzügyi riportok, elemzések készítése
  • Gyári tevékenységek támogatása ad-hoc jellegű pénzügyi elemzésekkel;
  • Részvétel kisebb projekt csapatokban költség csökkentési és hatékonyság növelési feladatok elvégzésében.
  • Állami pályázatok adminisztrációja
  • Kapcsolattartás külső tanácsadó cégekkel, állami hivatalokkal és HVCC csoportokkal az állami pályázatok dokumentációjának elkészítése és megfelelőség biztosítása érdekében
  • Pályázati elvárások nyomon követése, szigorú dokumentációs ellenőrzés fenntartása
  • Pályázatok mérföldköveinél kormányzati auditok lebonyolítása

Elvárások:

  • Kontrolling területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Erős számítógépes ismeretek (Access, Excel)
  • Kiváló angol nyelvtudás (írásban, szóban)
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
  • Jó kommunikációs készségek

Ha felkeltettük érdeklődését, kérjük, hogy magyar és angol nyelvű önéletrajzát,

- a munkakör megjelölésével -

juttassa el az alábbi email címre.

 Halla Visteon Hungary Kft.

Személyzeti Osztály

Répásy Szilvia

8000 Székesfehérvár, Aszalvölgyi út 9-11.

Helyek Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő