www.cvonline.hu
Pénzügyi elemző (Referenciaszám: PJ3060)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.07.23.
Jelentkezési határidő: 2014.07.31.
Hirdetés azonosító: 836429
lejárt

Ipari folyamatszabályozó- és mérőberendezések gyártásával foglalkozó, székesfehérvári partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Pénzügyi elemző

Feladatok:
- Havi mérleg és eredmény kimutatás összeállítása és jelentések készítése az Oracle rendszerben (HFM)
- Részvétel a havi zárási folyamatban, főkönyvi és analitikus könyvelés egyeztetése, frissítése
- Vállalati teljesítmény értékelés a mutatószámok segítségével
- Pénzügyi jelentések kezelése
- Heti jelentések készítése a hátralék, a rendelés és az értékesítés tekintetében
- Beszámoló készítése a KSH számára
- Tervezett és tényleges költségek összevetése
- Havi költség elszámolási jelentések készítése
- Részvétel az éves költségtervezésben (pl.: bérköltség, általános költségek)
- Ad-hoc jellegű riportok összeállítása
- Általános költségek folyamatos számítása, a fix/változó költségek mértékének kiszámítása órára lebontva

Elvárások:
- Főiskolai vagy egyetemi pénzügyi/közgazdasági végzettség
- Minimum 2 éves tapasztalat hasonló munkakörben
- Stabil közép szintű angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
- Elemző készség
- Stressztűrő képesség

Előny:
- US-GAAP ismerete

Amit megbízónk kínál:
- Szakmai fejlődési lehetőség

- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Dinamikus csapat

Kérjük, fényképpel ellátott, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kovács Alexandra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.