www.cvonline.hu
Pénzügyi elemző (Referenciaszám: PJ2581)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2013.11.21.
Jelentkezési határidő: 2014.01.04.
Hirdetés azonosító: 698815
lejárt

Székesfehérvári, ipari folyamatszabályozó és mérőberendezések gyártásával foglalkozó multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Pénzügyi elemző

Feladatok:

- Havi mérleg és eredménykimutatás összeállítása
- Havi tervek (POR) készítésében részvétel, ennek jelentése
- Havi, negyedéves és éves egyéb jelentések, elemzések elkészítése és jelentése
- SOP, KPIs, egyéb követelések és kötelezettségek, létszám, beruházások, költségek (pl. fuvarktg)

- Részvétel az éves budget elkészítésében
- Havi költségjelentések összeállítása a vezetők felé és a vezetők támogatása az éves tervek elkészítésében
- Éves számviteli törvény szerinti zárásban, mérlegkészítésben való részvétel
- Közreműködés a magyar szabályok szerinti főkönyvi kivonat előállításában

- A szabályoknak megfelelő standard önköltségszámítási rendszer működtetése, folyamatos fejlesztése
- Standard költségek folyamatos számítása
- Royalty számítása és jelentése
- Havi készletjelentés összeállítása a MASH és egyéb jelentések alapján
- Havi készletmozgások könyvelése a JDE-ben
- Fisher eredménykimutatás-terv csomag (Hauser csomag) folyamatos vezetése
- Controlling feladatok: elkészített jelentések alapján észrevételek megfogalmazása, javaslatok a folyamatok tökéletesítésére, könyvelési részleg támogatása

Elvárások:
- Multinacionális környezetben szerzett 2-3 éves tapasztalat hasonló munkakörben
- Pénzügyi-számviteli felsőfokú végzettség
- Excel és Access programok alapos ismerete
- Minimum közép szintű angol nyelvtudás

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális munkakörnyezet
- Kedvező juttatási csomag (sportolási lehetőség, nyelvi képzés, utazási támogatás,stb.)

Kérjük, fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kovács Alexandra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.