www.cvonline.hu

Pénzügyi Elemző (Hajdú-Bihar Megye) (INTS/3/6)

  • A hirdetés 1122 napja lejárt

Hajdú-Bihar megyei multinacionális partnercégünk számára keresünk tapasztalt pénzügyi elemzőt termelő környezetbe.

Feladatok:

  • Havi jelentések (bevétel, kiadás, egyéb termeléssel kapcsolatos jelentések) készítése a menedzsment számára
  • Havi, negyedéves, éves elemzések, előrejelzések, prezentációk készítése a menedzsment számára, stratégiai döntések támogatása céljából
  • Cost center menedzsment
  • Költségekkel kapcsolatos statisztikák, kimutatások készítése, elemzése
  • Éves tervezésben való részvétel
  • Új jelentésekkel, riportokkal kapcsolatos ötletek kidolgozása az innováció támogatása céljából

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi végzettség és/vagy könyvelői képesítés
  • Legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat (vállalati pénzügy, elemző tapasztalat nagy előnyt jelent)
  • Legalább erős középfokú angol nyelvismeret
  • MS Office alapos ismerete (Excel, PowerPoint, Access)
  • SAP legalább felhasználói szintű ismerete
  • VBA, SQL ismeret előny

Amit kínálunk:

  • Multinacionális innovatív munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy dinamikus csapatban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő