www.cvonline.hu

Pénzügyi csoportvezető

  • A hirdetés 444 napja lejárt

 Szeretnél Senior pénzügyi vezető lenni egy nemzetközi logisztikai szolgáltatónál?

 A Forma Display Kft. együttműködésben vesz részt több nemzetközi partnerével. Egyik nemzetközi partnere keres munkatársat Pénzügyi csoportvezető munkakörbe.

  • Képes vagy az információkat gyorsan rendszerezni?
  • Előre eltervezed magad körül a dolgokat, és ellenőrzésed alatt tartod az eseményeket?
  • Magabiztosan mozogsz a pénzügy; a számok, adók és statisztikák világában?
  • Magabiztosan irányítod mások munkáját?
  • Nem frusztrál, ha váratlanul, az utolsó pillanatban változtatni kell a kidolgozott terveden?
  • Szeretsz egyszerre több dolgot csinálni, gyorsan változó elvárások és körülmények között?

Milyen feladatokat kínálunk Neked?

  • Pénzügyi operatív feladatok megvalósítása.
  • Pénzügyi csoport vezetése.
  • Kapcsolattartás és kapcsolatok ápolása.
  • Beszámolás és riportolás.
  • Új szakmai (és emberi) tapasztalatok szerzése

 Mit kérünk Tőled ezért cserébe?

  • Legyél kiváló csapatvezető.
  • Nagyfokú önállóságot a csoportvezetésben.
  • Rendelkezz versenyelőnnyel, legalább 3 éves, pénzügyi területen szerzett tapasztalattal
  • Kifinomult kommunikációs és konfliktuskezelő készséget, segítőkész hozzáállást.
  • Rendszerszemléletet.
  • Eredmény orientáció és nagyfokú munkabírást.
  • Előny jelent, ha rendelkezel felsőfokú végzettséggel.

Munkavégzés helye: Kaposvár

Magyar nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi email címre várjuk. Kérjük, hogy az email tárgy mezőjébe feltétlenül írja be: Pénzügyi vezető.

Helyek Somogy
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő