www.cvonline.hu

Pénzügyi csoportvezető

  • A hirdetés 1047 napja lejárt

Szeretnél Pénzügyi Csoportvezető lenni egy nemzetközi logisztikai szolgáltatónál?

  • Magabiztosan mozogsz a pénzügy; a számok, adók és statisztikák világában?
  • Képes vagy az információkat gyorsan rendszerezni?
  • Előre eltervezed magad körül a dolgokat, és ellenőrzésed alatt tartod az eseményeket?
  • Magabiztosan irányítod mások munkáját?
  • Nem félsz a konfrontációtól, és kezedbe venni az irányítást?
  • Nem frusztrál, ha váratlanul, az utolsó pillanatban változtatni kell a kidolgozott terveden?
  • Szeretsz egyszerre több dolgot csinálni, gyorsan változó elvárások és körülmények között?

Milyen feladatokat kínálunk Neked?

  • Pénzügyi operatív feladatok megvalósítása.
  • Pénzügyi csoport vezetése.
  • Kapcsolattartás és kapcsolatok ápolása.
  • Beszámolás és riportolás.
  • Új szakmai (és emberi) tapasztalatok szerzése

Mit kérünk Tőled ezért cserébe?

  • Nagyfokú önállóságot a csoportvezetésben.
  • Rendelkezz versenyelőnnyel, legalább 3 éves, pénzügyi területen szerzett tapasztalatot kérünk Tőled.
  • Kifinomult kommunikációs és konfliktuskezelő készséget, segítőkész hozzáállást.
  • Rendszerszemléletet.
  • Legyél kiváló csapatvezető.
  • Eredmény orientáció és nagyfokú munkabírást.
  • Előny jelent, ha rendelkezel felsőfokú végzettséggel.

Munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület

Magyar nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk. Kérjük, hogy az e-mail tárgy mezőjébe csak ezt írja be: Pénzügyi vezető

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő