www.cvonline.hu

Pénzügyi csoportvezető

  • A hirdetés 175 napja lejárt

Magyar tulajdonú szállítmányozási cégcsoport

Pályázatot ír ki az alábbi állás betöltésére:

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Osztrák cég teljes körű pénzügyi adminisztrációja, ügyintézése
  • Cash-flow és likviditási terv, napi és heti riportok a cégvezető felé, rendszeres és ad hoc riportok készítése
  • A napi fizetési, banki műveletek egyeztetése, előkészítése és végzése, a házipénztár kezelése
  • A be- és kimenő számlák kezelése, számlázási feladatok
  • Könyvelési anyag összekészítése, kapcsolattartás a könyvelővel
  • Tehergépjárművek nyilvántartása, biztosítások kezelése, lízingek nyomon követése
  • Ügyviteli dokumentációk kezelése, egyéb nyilvántartások vezetése
  • Az iroda zavartalan működésének biztosítása, irodaüzemeltetéshez kapcsolódó szolgáltatókkal való kapcsolattartás, irodai beszerzési feladatok
  • HR feladatok koordinációja, bérszámfejtés előkészítésének kontrollja

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú szakképzettség
  • tárgyalóképes, aktív német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (a német nyelv ismerete elengedhetetlen, kérjük csak akkor jelentkezzen, ha beszéli a nyelvet)
  • szakmában eltöltött több éves tapasztalat
  • jó problémamegoldó képesség, terhelhetőség
  • önálló, precíz felelősségteljes munkavégzésre való képesség, ugyanakkor együttműködési készség, csapatmunkában való részvétel
  • a cég iránti elkötelezettség, pozitív hozzáállás
  • B kat. jogosítvány
  • magabiztos MS Office ismeretek

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • osztrák és német pénzügyi ismeretek

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • német

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, XXIII. kerület

Helyek Budapest (Budapest, XXIII. kerület, Magyarország)
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser
Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Irodavezető
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német