www.cvonline.hu

Pénzügyi csoportvezető

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A Laurel cégcsoportba tartozó ProgAdat Kft. pénzügyi csoportvezető pozícióba munkatársakat keres.

  • Képes vagy az információkat gyorsan rendszerezni?
  • Előre eltervezed magad körül a dolgokat, és ellenőrzésed alatt tartod az eseményeket?
  • Magabiztosan mozogsz a pénzügy; a számok, adók és statisztikák világában?
  • Magabiztosan irányítod mások munkáját?
  • Nem frusztrál, ha váratlanul, az utolsó pillanatban változtatni kell a kidolgozott terveden?
  • Szeretsz egyszerre több dolgot csinálni, gyorsan változó elvárások és körülmények között?

Milyen feladatokat kínálunk Neked?

  • Pénzügyi operatív feladatok megvalósítása.
  • Pénzügyi csoport vezetése.
  • Kapcsolattartás és kapcsolatok ápolása.
  • Beszámolás és riportolás.
  • Új szakmai (és emberi) tapasztalatok szerzése

Mit kérünk Tőled ezért cserébe?

  • Legyél kiváló csapatvezető
  • Nagyfokú önállóságot a csoportvezetésben
  • Rendelkezz versenyelőnnyel, legalább 3 éves, pénzügyi területen szerzett tapasztalattal
  • Kifinomult kommunikációs és konfliktuskezelő készséget, segítőkész hozzáállást
  • Rendszerszemléletet
  • Eredmény orientáció és nagyfokú munkabírást
  • Előny jelent, ha rendelkezel felsőfokú végzettséggel

Munkavégzés helye: Kaposvár

Magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre várjuk. Kérjük, hogy az email tárgy mezőjébe feltétlenül írja be: PÉNZÜGYI_CSOPORTVEZETŐ mert csak ebben az esetben tudjuk jelentkezését befogadni.

Munkavégzés helye Kaposvár
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Kaposvár