www.cvonline.hu

Pénzügyi csapatvezető

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 1055722

Feladatok:

  • Pénzügyi csoport koordinálása, folyamatos fejlesztés
  • Aktív kapcsolattartás a vevőkkel és az értékesítéssel
  • Kintlévőség kezelése, riportok készítése
  • Vevői számlák könyvelése, igazoltatása, garanciális ügyekben való aktív részvétel
  • Fizetések kiegyenlítése, pénzmozgás nyomon követése
  • Aktív közreműködés a havi illetve éves zárásoknál

Elvárások:

  • Pénzügyi, számviteli területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Angol és/vagy Német tárgyalóképes nyelvtudás
  • Tapasztalat csoportvezetésben
  • Csapatban és önállóan való hatékony munkavégzés
  • Pontosság, precizitás
  • Önálló problémamegoldás
  • Gyártó cégnél vagy multinacionális cégnél szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • SAP, Microsoft Excel illetve banki szoftverek magas szintű ismerete előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Eger

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése címre!