www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI CONTROLLER

  • Company_icon Continental Hotel Budapest
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 16 napja lett aktiválva

Amennyiben szeretne tagja lenni egy dinamikus, kreatív csapatnak, úgy küldje el e-mailben magyar nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét lenti e-mail címre.

Főbb feladatok:

  • Részvétel a pénzügyi tervek elkészítésében
  • Jelentések készítése
  • Adatszolgáltatás banki monitoring jelentésekhez
  • Pénzügyi kimutatások szállítókról és vevőkről, KSH adatszolgáltatás
  • Havi és éves főkönyvi zárásokhoz kapcsolódó egyeztetések elvégzése
  • Általános kontrolling feladatok ellátása
  • Üzleti folyamatok, vezetőségi döntések támogatása adatgyűjtéssel, egyedi elemzések készítése
  • Havi költség kimutatás készítése
  • Vezetőségi jelentések összeállítása
  • Riportok összegyűjtése, elemzése, kimutatások készítése
  • Kintlévőség kezelése

Elvárásaink:

  • Könyvelői szakirányú vagy felsőfokú pénzügyi-számviteli végzettség
  • Kimagasló szintű számítástechnikai ismeretek, leginkább Excel
  • Angol nyelv ismerete
  • Jó kommunikációs készség és magabiztos fellépés

Előnyt jelent:

  • Fidelio, Hostware, RLB  programok ismerete
  • Szállodai tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Kitűnő szakértelemmel bíró, fiatal, dinamikus csapat

A "Jelentkezés" gombra való kattintással vagy e-mailben várjuk magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési  igény megjelölésével. A tárgy mezőbe feltétlenül írja be a „Pénzügyi Controller” megnevezését, illetve a saját nevét.

A beérkezett önéletrajzokat adatbázisunkban regisztráljuk, és amennyiben Ön megfelel elvárásainknak, felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Reméljük, hogy hamarosan Kollégáink között üdvözölhetjük!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Könyvelő, Pénzügyi kontroller
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol