www.cvonline.hu

Pénzügyi, biztosítási tanácsadó

  • A hirdetés 2 napja lejárt

Váltani – változtatni akarsz?

Pénzügyi - biztosítási tanácsadói

tevékenységre keresünk 2 fő munkatársat, meglévő ügyfélállomány biztosításával, kiszámítható, fix anyagi juttatással.

A németországi központú Allianz a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatója. Több mint 70 országban 148 000 munkatársa áll közel 83 millió ügyfele rendelkezésére.

A piacvezető Allianz Hungária Zrt. már kilenc alkalommal nyerte el a Superbrands és hat alkalommal a Business Superbrands díjakat, valamint az elmúlt évek sikereit megismételve, az Allianz Hungária Call Centere már harmadik alkalommal nyerte el a GfK Hungária Piackutató Intézet Top 10 Call Center versenyében a biztosítók között a legjobbnak járó Best of Call Centers díjat. Az Év Ügyfélbarát Biztosítója 2016-ban.

Hiszünk abban, hogy az ügyfél érték!
Ennek szellemében az ideális tanácsadó az új, digitális világ nyújtotta körülményekhez alkalmazkodva kiaknázza a Társaságunk által biztosított innovatív eszközök és platformok nyújtotta lehetőségeket, valamint személyre szabott tanácsadást nyújt ügyfeleinek.
Úgy érhetünk el sikereket, ha ügyfeleink érdekeit szem előtt tartva és folyamatosan változó igényükhöz igazodva kínálunk megoldásokat.
Légy a partnerünk ebben!

Jelentkezz, ha:

  • pénzügyi - biztosítási szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • nem rendelkezel ilyen tapasztalattal, de értékesítésben már dolgoztál
  • szeretsz dolgozni, terveidet valóra váltani, fejlődni, és másoknak értéket adni

A következőket kínáljuk:

  • munkakezdés 30 napon belül
  • rugalmas munkaidő
  • megbízási jogviszony fix jövedelem biztosítása mellett
  • ügyfélállomány
  • kezdési támogatás 36 hónapon át
  • folyamatos, ingyenes oktatások, tréningek
  • kiemelkedő jövedelem és egyéb prémiumok a minőségi munka elismeréséért
  • sikeres és egymást segítő kollégák
  • csapatépítő összejövetelek havonta, évente közös nyaralás

Előnyt jelent, ha:

  • szereted a rugalmas munkaidő-beosztást
  • önállóságra törekszel
  • precíz vagy
  • szeretsz másokkal találkozni, beszélgetni, tanácsokat adni
  • határozott, céltudatos, eredmény-orientált vagy
  • saját személygépkocsi, jogosítvány
  • saját személyi számítógép (laptop/táblagép)
  • közgazdász, vagy pénzügyi/biztosítás közvetítői hatósági vizsgával rendelkezel

Ellátandó feladatok:

  • a meglévő ügyfélkör biztosítási/megtakarítási igényeinek teljes körű kiszolgálása
  • biztosítási (személy és vagyonbiztosítások, megtakarítások), banki, és lakástakarék-pénztári termékek értékesítése, személyi kölcsön, lakáshitel értékesítése

Helység: Debrecen

Foglalkoztatás jellege: Vállalkozói/szerződéses

Elvárt végzettség: minimum középiskolai érettségi

Olyan pénzügyi - biztosítási értékesítőket keresünk, akik vállalják és képesek arra, hogy egy nagyobb felelősséggel, de nagyobb önállósággal és szabadsággal is járó tanácsadói szerepet töltsenek be.

Jelentkezés e-mailben vagy 06307408621 telefonszámon lehetséges.