www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI ASSZISZTENST KERESÜNK NYÍREGYHÁZÁN!

  • A hirdetés 315 napja lejárt

A nyíregyházi székhelyű NaturComfort Kft. pénzügyi asszisztenst keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • pénztárkezelés
  • számlázás
  • pénzügyi kimutatások készítése
  • a pénzügyi vezető munkájának segítése

Amit kínálunk:

  • barátságos, kulturált irodai környezet
  • bejelentett hosszú távú munkaviszony
  • fejlődési lehetőség
  • fix bérezés

Munkavégzés helyeNaturComfort központi iroda, Nyíregyháza

Feltételek:

  • minimum középfokú végzettség
  • Microsoft Office Excel magas fokú ismerete
  • további MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • jó kommunikációs képesség
  • terhelhetőség
  • precizitás, pontosság
  • gyors betanulási képesség

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • szakirányú végzettség
  • könyvelésben való jártasság
  • pénzügyi/gazdasági végzettség
  • 10 ujjas gépírás

Küldje el fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő