www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 526 napja lejárt

Taképszolg Kft.

pénzügyi asszisztenst

keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Havi beszámolók, költségek vizsgálata, kontrolling
  • Pénzforgalmak, banki utalások, banki hitelek, garanciás ügyek, monitoring, kapcsolattartás a bankokkal
  • Pénzügyi tervezési - elemzői feladatok koordinálása, Cash-flow
  • A cég bejövő számláinak; forint és deviza - alaki, formai, tartalmi ellenőrzése, szerződéseknek, jogszabályoknak való megfeleltetése
  • Igazolt számlák pénzügyi teljesítésének előkészítése, pénzügyi kontroll
  • Folyamatos folyószámla egyeztetés, analitikus nyilvántartás naprakész aktualizálása
  • Előlegek, pénzügyi visszatartások, továbbszámlázások kezelése, egyeztetése
  • Kompenzálások, beszámítások, engedményezések kezelése
  • Fizetési felszólítások, egyenlegközlők ellenőrzése, ügyintézése
  • Könyvelés előkészítése
  • Kapcsolattartás a cég könyvelőivel, negyedéves egyeztetési, zárási feladatok
  • Egyeztetési, ellenőrzési feladatok
  •  Jelentések készítése a pénzügyi vezető részére
  • Egyéb pénzügyi vonatkozású riportok, feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hasonló területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Számviteli, adó és pénzügyi szabályok naprakész ismerete
  • Önálló munkavégzés, precizitás, megbízhatóság
  • Rugalmasság, rendszerszemlélet
  • több éves, hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat pénzügyi-, számviteli ismeretekben való jártasság;
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete (Word, Excel, Internet);
  • vállalat irányítási rendszerek ismerete előnyt jelent (SERPA)
  • magabiztosság, gyors problémamegoldó képesség;
  • rutin feladatokban való jártasság;
  • segítőkész együttműködés, lojalitás, kollegialitás

Fényképes önéletrajzát kérjük küldje  el az alábbi e-mail címre 'pénzügyi munkatárs' hivatkozással.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő