www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 501 napja lejárt

Feladatok:

  • kimenő/bejövő számlák nyilvántartása, levelek kezelése

  • dokumentumkezelés, archiválási, adminisztratív feladatok ellátása

  • munkarend rögzítése havonta kb. 70 embernek

  • munkaidő rögzítése havonta kb. 350 embernek

  • Cafeteriával kapcsolatos feladatok teljeskörű intézése

  • pénzügyi csapat munkájának támogatása, havi zárásban való részvétel

  • bérszámfejtő munkájának támogatása

  • a társaság szerződéseinek rögzítése, dokumentálása

  • kapcsolattartás a többi osztállyal (e-mail, telefon, személyes)

  • napi szintű angol nyelvű kommunikáció a munkavállalókkal

  • minden egyéb ad-hoc dolog elvégzése

Elvárás

  • felsőfokú pénzügyi tanulmányok

  • minimum 1 év pénzügyi területen eltöltött idő

  • logikus gondolkodás, önálló munkavégzés

  • középfokú angol nyelvtudás

  • MS Office programok kiváló használata

  • Multitasking

Értékelt kvalitások

  • NexonTime és Nexon Cafeteria modul ismerete

  • ERP rendszerek használatában szerzett tapasztalat

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő