www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 778 napja lejárt

Álláslehetőség pénzügyi asszisztens állásra

A közel 20 éves HAT-AGRO Csoport hosszú távú stratégiájának megvalósításához új munkatársat keres

pénzügyi asszisztens

pozícióba.

Munkavégzés helye: Győr

Feladatok:

  • Beérkező számlák, bankkivonatok kezelése, rögzítése
  • Kimenő számlák kiállítása
  • Készpénzforgalom, házipénztár, pénztári bizonylatok kezelése
  • Banki utalások rögzítése
  • Gazdasági igazgató munkájának segítése
  • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Angol és /vagy német nyelv ismerete- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Fiatal, agilis, önálló, felelősségteljes munkavégzésre és egyben csapatmunkára való képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Word, Excel)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Hosszú távú karrier lehetőség
  • Notebook, mobiltelefon

Munkakezdés: 2015. november 2.

A jelentkezés módja:

Várjuk fényképes, magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát és kézzel írott motivációs levelét az alábbi e-mail címre. Kérjük, az email tárgyában feltüntetni: pénzügyi asszisztens

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol