www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 512 napja lejárt

Elvégzendő feladatok:

  • Könyveléssel kapcsolatos elemzések készítése.
  • Hó végi elhatárolások és vegyes könyvelések előkészítése.
  • Közreműködés a beszerzési folyamatokban.
  • Az egyes pénzügyi mozgások dokumentáltságának ellenőrzése.
  • Pénztárkezelés.
  • Személyzeti bolt koordinálása
  • Dokumentumkezeléssel kapcsolatos teendők ellátása

Elvárások:
  • Minimum középfokú szakirányú végzettség.
  • Számvitel vagy pénzügyi adminisztráció területen szerzett tapasztalatok.
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete.
  • MS Office alkalmazások ismerete.
  • Analitikus gondolkodás, önálló, precíz munkavégzés.
Előny:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség.
  • Számvitel/kontrolling területen szerzett több éves gyakorlat.
  • SAP ismerete.
Amit nyújtunk:
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatás

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát– magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajz és motivációs levél – az alábbi elérhetőségre várjuk.

Subject: Pénzügyi asszisztens

Contact: Orosz Lilla

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő