www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 600 napja lejárt

A 20 éve sikeresen működő nyíregyházi SZŐNYEGSZALON áruházba azonnali munkakezdéssel

PÉNZÜGYI ASSZISZTENST

keresünk.

FŐBB FELADATOK

  • Vevői bizonylatok (számlák, szállítólevelek webshop rendelések stb.) készítése archiválása ügyviteli rendszerben.
  • Szállítói bizonylatok (számlák, szállítólevelek, jóváírások stb.) rendszerezése, ügyviteli rendszerben történő rögzítése, elektronikus archiválása.
  • Belső bizonylatok készítése (raktárközi mozgatások)
  • Ügyviteli rendszerben napi szintű, teljes körű pénzügyi lekövetés banki információk alapján, kimutatások készítése.
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, szolgáltatókkal,
  • Postázási feladatok ellátása, iktató könyv vezetése.
  • Hibás, hiányos szállítmányok kiszűrése, reklamáció azonnali megkezdése (szállítmányozónál).

ELVÁRÁSOK

  • Felhasználói szintű számítógépes tudás.
  • Középfokú angol nyelvtudás.
  • Precíz, alapos, igényes és felelősségteljes munkavégzés.
  • Agilis személyiség jó kommunikációs és szervezési készségekkel.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent hasonló pozícióban szerzett tapasztalat és a német nyelvtudás.

Fényképes önéletrajzát elérhetőségeivel a megadott e-mail címre várjuk október 2-ig (a tárgy mezőbe írja: PÉNZÜGYI ASSZISZTENS)

INFORMÁCIÓK A KIVÁLASZTÁSI FOLYAMATRÓL

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja: 2015.10.10.

Az önéletrajzok nagy száma miatt kizárólag azoknak jelzünk vissza, akiket interjúra is be szeretnénk hívni. Kizárólag FÉNYKÉPES önéletrajzot fogadunk el, elvárt fizetés megjelölésével.

Ha nem kap visszajelzést, akkor az önéletrajza nem nyerte el a tetszésünket, így lehetőséget sem tudunk biztosítani az interjún való megjelenésre. Ezért nagyon fontos, hogy az önéletrajz minél meggyőzőbb legyen.

További részletek: Link megjelenítése

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol