www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 976282

Létesítményüzemeltetéssel foglalkozó győri Partnerünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • beérkező számlák, bankkivonatok kezelése, rögzítése
  • kimenő számlák kiállítása
  • pénztári bizonylatok kezelése
  • egyéb adminisztratív feladatok elvégzése
  • pénzügyi vezető munkájának segítése
  • társosztályokkal történő kapcsolattartás

Elvárások:
  • szakirányú középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (főként Excel ismeret)
  • precíz, pontos munkavégzés

Juttatások:
  • hosszú távú munkalehetőség
  • béren kívüli juttatás
  • utazási hozzájárulás

Előnyök:
  • német nyelvtudás

Egyéb kapcsolati információk:
  • email

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát a bérigény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Győr