www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 760 napja lejárt

Budapest XIV. kerületi URH rádiótechnikával és biztonságtechnikával foglalkozó, dinamikusan fejlődő cég keres pénzügyi és munkaügyi területen jártas, agilis, önállóan dolgozni tudó, legalább 3-4 év asszisztensi tapasztalattal rendelkező

nzügyi asszisztens

munkatársat.

A sikeres pályázó feladata:

  • Számlák készítése
  • HR tevékenységgel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Szerződések előkészítése
  • Pénzügyi nyilvántartások vezetése, számlák, szerződések iktatása, kezelése
  • Havi, éves zárási feladatokban való aktív részvétel
  • Munkaerő felvételével és a leszámoltatással kapcsolatos feladatok elvégzése
  • A személyügyi nyilvántartásban lévő adatok naprakészen tartása
  • Munkaszerződések és munkaszerződés módosítások előkészítése
  • Havi jelenléti adatok és munkaidő-elszámolás elkészítése,
  • Postai ügyintézés, levelezés bonyolítása
  • Fénymásolás, egyéb általános asszisztensi és adminisztrációs feladatok
  • Beszerzések ügyintézése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • 3-4 év szakmai tapasztalattal rendelkezzen
  • terhelhetőség, megbízhatóság, precizítás
  • szakirányú számviteli, pénzügyi végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • megbízhatóság, határozottság, rugalmasság
  • jó problémamegoldó és stressz-tűrő képesség
    ambíciózus
  • önállóság, rugalmasság,
  • csapatjátékos gondolkodás
  • aktív, középfokú szakmai angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • HR területen szerzett tapasztalat
  • Macintosh programok ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • modern munkakörnyezet
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • fiatal, dinamikus csapat

Fényképes szakmai önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol