www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 870 napja lejárt

Online médiacég

munkatársat keres az alábbiak szerint:

Feladatok

  • Számlázás teljeskörű kezelése
  • Bejövő számlák iktatása, digitális rögzítése
  • Banki átutalások ütemezése, rögzítése
  • Pénzügyi kimutatások előkészítése
  • Munkavállalókkal, irodával, cégautókkal kapcsolatos és egyéb adminisztratív nyilvántartások vezetése, valamint kapcsolódó ügyintézés
  • Házipénztár kezelése
  • Beérkezett és kimenő posta kezelése, feldolgozása
  • Kapcsolattartás könyveléssel

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 év tapasztalat
  • Magas szintű MS Office ismeretek, kiváló táblázatkezelési tudás
  • Önálló és csapatmunkára való hajlandóság
  • Pontosság, precizitás, feladatok fontossági sorrendben történő elvégzése
  • Jó terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Gazdasági / pénzügy / számvitel területen szerzett végzettség előny
  • Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • Sikeres, dinamikus csapat tagja lehetsz (kezdés: azonnal)
  • Tanulási lehetőség egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások

Munkavégzés helye

  • Budapest, VI. kerületében, tömegközlekedéssel minden irányból egyszerűen megközelíthető helyen.

  • Önéletrajzzal az alábbi e-mail címen a fizetési igény megjelölésével
Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő