www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 772 napja lejárt

III. kerületi szolgáltató cég keres

 Pénzügyi asszisztenst

 azonnali kezdési lehetőséggel, jól megközelíthető munkahelyre.

A munkakör az alábbi feladatokat tartalmazza:

  • Készpénzforgalom, házipénztár kezelése
  • Könyvelési feladatok (bank, pénztár, szállító)
  • Titkársági ügyintézés
  • Munkaidő nyilvántartások vezetése
  • Pénzügyi levelezések bonyolítása (fizetési felszólítások, folyószámla egyeztetések)
  • Marketing akciók adminisztratív támogatása

A munkatárssal szembeni elvárások:

  • Minimum 2 éves releváns gyakorlat
  • Felsőfokú végzettség (pénzügyi területen szerzett diploma előny)
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (különösen MS Office)
  • Kiegyensúlyozott, határozott személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség, jó konfliktuskezelő képesség
  • Nyitottság a pénzügy különböző területeire
  • Precíz munkavégzés, feddhetetlen előélet

Előny

  • Angol nyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Jó munkahelyi légkör
  • Hosszútávú, tervezhető munkalehetőség
  • Utazás támogatás

  • Fényképes szakmai önéletrajzát jövedelem igény megjelöléssel az alábbi e-mail címre várjuk:
Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő