www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 936067
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Nemzetközi szállítmányozási cég magyarországi telephelyére pénzügyi asszisztenst keresünk.

Feladatok:

  • pénzügyi osztály napi munkájának támogatása
  • számlák iktatása nyilvántartási renszerben
  • számlák arciválása
  • adatrögzítési feladatok ellátása
  • dokumentumkezelés

Elvárások:

  • folyamatban lévő, felsőfokú -lehetőleg gazdasági tanulmányok
  • pontos, precíz munkavégzés
  • munka minimum fél évre történő vállalása
  • középszintű angol nyelvtudás

Munkaidő: Hétfő péntek között  heti 25 - 40 munkaórában

Amit kínálunk:

  • bruttó bér: 700 Ft/óra
  • szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • igényes munkakörnyezet

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet Link megjelenítése után várjuk, fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.