www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 920616

Magyarországon 20 éves múltra visszatekintő multinacionális követeléskezelő partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A cég tevékenységéhez kapcsolódó adatrögzítői feladatok ellátása,
  • bankszámlák adminisztratív rögzítése,
  • bankszámlák egyeztetése főkönyvi és operációs rendszerrel,
  • ad hoc feladatok elvégzése.
Elvárások:
  • Középfokú iskolai végzettség,
  • hasonló területen: elsősorban pénzügyi adminisztratív területen szerzett 1-2 éves tapasztalat,
  • részletorientáltság,
  • rutin- és monotónia tűrés,
  • szisztematikus problémamegoldás.
Amit kínálunk:
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony,
  • multinacionális környezet,
  • fiatalos csapat,
  • fix alapbéren felül bónusz és cafetéria.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Helyszín: Budapest, 13. kerület
  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig teljes munkaidőben, napi 8 órás munkavégzés.
Kapcsolat:
Referencia szám: IJ-PÜ

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.