www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 916668

Osztrák-magyar tulajdonú partnercégünk (fő profil: termelés) pénzügyi és számviteli osztályának erősítéséhez keresünk motivált, lelkes munkatársat Pénzügyi asszisztens munkakörbe.

Feladatok:
  • Fuvarlevelek ellenőrzése, számlázása
  • Partnerekkel, társosztályokkal való folyamatos kapcsolattartás, egyeztetés
  • Adatszolgáltatás a könyvelés felé
  • Részvétel a havi és éves zárásokban
  • Analitikák és egyeztetések készítése
  • Egyéb nyilvántartáshoz kapcsolódó munkafolyamatok elvégzése
Elvárások:
  • Középfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 2 éves gyakorlati tapasztalat számlázás területén
  • Könyvelésben szerzett minimum 1-2 tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Precíz, megbízható, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség, nagy munkabírás
  • Kiváló kommunikációs készség, proaktív, lendületes személyiség
Előny:
  • Könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Német aktív, középfokú nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil multinacionális vállalatnál
  • Fiatalos, lendületes csapat, jó munkahelyi légkör
  • Továbbképzési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Nagykanizsa
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Zala megye/ Nagykanizsa
Kapcsolat:
Jelentkezését fényképes, részletes szakmai önéletrajz megküldésével a nagykanizsa@prohuman e-mail címre várjuk, a tárgy mezőben a pozíció (Pénzügyi asszisztens) megjelölésével.