www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 665 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

DIÁKMUNKA

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Alapvető számviteli feladatok
  • Belső nyilvántartási rendszerben adat-karbantartás
  • Szállítói szerződésekkel kapcsolatos ügyintézés
  • Ad- hoc szervezési munkák
  • Részvétel egyéb területet illető projektekben, feladatokban

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Szakirányú tanulmányok folytatása (legalább II. éven)
  • Magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Excel, Word, PowerPoint aktív felhasználói szintű ismerete
  • Hetente minimum 25-30 óra vállalása

Bérezés: br. 750 Ft/óra

Munkavégzés helye: Budaörs

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal lehet az alábbi email címen.