www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 743 napja lejárt

Szoftverfejlesztő cégként belső működésünk és üzleti partnereink támogatására, vállalatunk teljes pénzügyi adminisztrációjának elvégzésére PÉNZÜGYI ASSZISZTENS munkatársat keresünk.

Feladatkörök:

  • díjbekérők, számlázás, kintlévőség-kezelés, likviditás menedzsmentben közreműködés,
  • bankszámlák, házipénztárak, készpénzellátmányok, könyvelési anyagok kezelése,
  • könyvelési, banki, üzleti partneri kapcsolatok,
  • feladatok nyomon követése, naplózása, dokumentumok elektronikus rendszerezése,
  • kimutatások, statisztikák, vezetői összefoglalók készítése,
  • belső és külső (banki, számviteli) rendszerek közötti import-export adatkezelések,
  • asszisztensi feladatok elvégzése.

Elvárások a pályázóval szemben:

  • releváns pénzügyi, számviteli, titkársági tapasztalat,
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete (aktív nyelvtudás írásban és szóban),
  • haladó szintű MS Word, Excel, Outlook ismeret,
  • érettségi, vagy közgazdasági szakközépiskolai végzettség,
  • kitűnő kommunikációs és problémamegoldó készség, proaktivitás,
  • támogató attitűd, csapatjátékra való képesség,
  • precizitás és rendszeretet.

Előnyt jelent a pályázásnál:

  • pénzügyi-, számviteli végzettség,
  • magasabb szintű szoftver ismeret (SQL, MS PowerPoint, könyvelési program),
  • az alábbi nyelvek valamelyikének társalgási szintű ismerete: német, olasz, román, szlovák,
  • gépírási, gyorsírási gyakorlat,
  • adminisztrátori munkakörhöz köthető OKJ-s képzés, vagy felsőfokú végzettség,
  • titkárságvezetési tapasztalat,
  • "B" kategóriás jogosítvány vezetési gyakorlattal.

A munka:

  • teljes munkaidős, részmunkaidőben nem végezhető,
  • munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület,
  • munka kezdete: azonnal, illetve egyeztetés alapján.

Fényképes önéletrajzát, motivációs levelét fizetési igény megjelöléssel várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol