www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 807 napja lejárt

Az Insomnia Reklámügynökség Kft. több mint 10 éve működő, magyar tulajdonú, kiterjedt nemzetközi kapcsolatrendszerrel rendelkező ügynökség és tanácsadó cég, mely budapesti székhelyére

 Pénzügyi asszisztenst

keres.

Feladatok:

  • Szállító és Vevő számlák illetve könyvelési bizonylatok iktatása, rendszerezése, igazoltatása
  • Vevő-Szállító folyószámlák egyeztetése (évközi, év végi)
  • Kintlévőségek nyomon követése
  • Pénzügyi témájú levelezés partnerekkel
  • Havi, negyedéves és éves zárlati munkákban való részvétel
  • Pénztár bizonylatok rögzítése
  • Banki ügyintézés

Elvárások:

  • Legalább középfokú, gazdasági végzettség
  • Pénzügyi asszisztensként/ügyintézőként szerzett minimum egy – két éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precizitás
  • Monotonitástűrés
  • Nagy teherbírás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Angol nyelv középszintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, fiatal Csapat
  • Szakmai fejlődés biztosítása
  • Megbízható, stabil munkáltatói háttér
  • Szakmai kihívások
  • Részmunkaidő (napi 6 órás elfoglaltság)
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes fizetés

Kezdés dátuma: 2015. május eleje

Magyar nyelvű önéletrajzzal, nettó bérigény megjelöléssel, lehetőleg motivációs levéllel az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol