www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 906927

Multinacionális fémipari gyártó partnerünk bővülő csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Bejövő és kimenő számlák könyvelési előkészítése,
  • Átutalási megbízások készítése,
  • Készpénz kezelése és banki utalások indítása,
  • Jelentések készítésében részvétel - hatóságok, cégvezetés felé,
  • Szükség esetén egyeztetés vevőkkel, szállítókkal,
  • Számlázás.
Elvárások:
  • Középfokú pénzügyi, gazdasági végzettség, felsőfokú végzettség előny,
  • Angol nyelvismeret (aktív, szakmai kommunikációra alkalmas szint),
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, stb.),
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság,
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség,
  • Analitikus gondolkodás,
  • Precíz munkavégzés,
  • Önállóság.
  • Pénzügyi, gazdasági, könyvelési terület iránt érdeklődő pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Kapcsolat:
Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör magas szintű ellátására, várjuk jelentkezését, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör feltüntetésével a következő címre: E-mail cím megjelenítése