www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 1043 napja lejárt

Innovatív, páciensorientált magánklinika munkatársat keres pénzügyi asszisztens pozícióra.

Elvárások:

  • pénzügyi szakirányú végzettség  és munkatapasztalat
  • jó szervező és problémamegoldó képesség
  • aktív angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség
  • önállóság, precizitás, terhelhetőség
  • számítógép felhasználói szintű kezelése
  • 5 éves, kifejezetten pénzügyi munkatapasztalat

Feladatok:

  • páciensekkel kapcsolatos pénzügyi feladatok teljesítése, páciensek pénzügyi kommunikációjának  ellátása, számlázás, fizetés
  • pénzügyi dokumentáció elkészítése
  • pénzügyi átutalások intézése
  • pénzügyi kimutatások készítése

Amit kínálunk:

  • hosszú távú biztonságos munkahely
  • erős csapatszellem
  • igényes munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés

Kérjük a tisztelt pályázókat, hogy az önéletrajz mellett nettó fizetési igényüket is jelezzék.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol