www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.01.17.
Jelentkezési határidő: 2015.03.09.
Hirdetés azonosító: 899397
lejárt

Dinamikus pénzügyi asszisztenst keresünk angol kiskereskedelmi partnerünk részére budapesti munkavégzésre. A munka 3-4 hónap határozott időre szól, azonban igény esetén hosszabbítható.

Megbízónk szervezeti átalakuláson megy át és egy lendületes, fiatalos csapatba várja a leendő pénzügyi asszisztensét. Partnerünk kiváló fizetést, szakmai képzést, kellemes munka környezetet, továbbá haladó szellemű és támogató vezetést kínál a leendő munkatársnak.

A pénzügyi asszisztens legfontosabb feladatai:

• Adattranszfer biztosítása az új bérszámfejtési és könyvelési szolgáltatók felé
• Könyvelési és pénzügyi munka támogatása
• Bérszámfejtés előkészítésében való részvétel
• HR adminisztráció
• Kimutatások, statisztikák készítése

Legfontosabb elvárások a jelentkező pénzügyi asszisztenssel szemben:

• Felsőfokú végzettség
• Könyvelési, pénzügyi és bérszámfejtési ismeretek
• Jó kommunikációs készég, a partnercéggel való napi kapcsolattartás miatt
• Angol nyelvtudás előny, elsősorban írásban, szóban nem feltétlenül kell tudni

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.