www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 1050 napja lejárt

Budapesti reklámügynökség

több, mint

PÉNZÜGYI ASSZISZTENST

keres

Feladatok:

  • Ügyvezetés és az ügyfélkapcsolati munkatárs munkájának támogatása egy multinacionális ügyfelünkhöz kapcsolódóan:
    • napi szintű adminisztrációs feladatok elvégzése az accont executive munkatárs irányítása mellett (nyilvántartások vezetése, szállítólevél nyomtatás, gyártásellenőrzés, stb)
  • Pénzügyi feladatok ellátása:
    • vevői számlák elkészítése,
    • beérkező/szállítói számlák leigazoltatása, majd ezek rögzítése vállalatirányítási rendszerben,
    • kapcsolattartás a könyvelést végző alvállalkozóval.

Elvárások:

  • Közgazdasági középfokú végezettség (érettségi) - felsőfokú végzettség előny
  • Min. 2 év szakterületen szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Számítógépes ismeret: MS Office, előny: vállalatirányítási rendszer ismerete
  • jogosítvány

Kompetenciák:

  • kiemelkedő kommunikációs és érdekérvényesítő készség
  • ügyfélorientált gondolkodásmód és beállítottság
  • nagyfokú precizitás
  • teljesítmény orientáció
  • magabiztos kommunikáció angolul szóban és írásban

Fényképes önéletrajzot a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen várunk.

További információ az ügynökségünkről a honlapunkon elérhető.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol