www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 848 napja lejárt

A MelanomaMobil magas színvonalú professzionális anyajegy, melanoma- és bőrrákszűrő szolgáltatásával a Magyar egészségügyi szolgáltató piac sikeres és elismert szereplője.

A MelanomaMobil budapesti irodájába munkatársat keres

 Pénzügyi asszisztens munkatárs

 munkakörbe (4 órás részmunkaidőben).

Főbb feladatok:

  • A pénzügyi teendők naprakész intézése
  • A bevételekkel és banki utalásokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése, nyilvántartása
  • Költséggazdálkodásra vonatkozó táblázatok havi gyakoriságú aktualizálása
  • A könyvelő iroda számára a könyvelési dokumentumok rendszerezése, előkészítése átadásra
  • Bérszámfejtéshez szükséges adatok jelentése a könyvelő iroda felé
  • Házipénztár kezelése
  • Útnyilvántartások elkészítése

Elvárások:

  • Minimum 1-2 éves pénzügyi asszisztensi tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Microsoft Office programok (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Hosszú-távú perspektíva

Fényképes önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk.

Kérjük, hogy a tárgy mezőben jelölje meg a megpályázott pozíció megnevezését.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Részmunkaidő