www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 1004 napja lejárt

Munkatársat keresek felsővezető mellé

pénzügyi asszisztensi

munkakörbe,

budapesti irodánkba.

Feladat:

  • Számlázás, bérszámfejtés
  • Könyvelési anyagok előkészítése
  • Pályázati elszámolások készítése (MVH, GOP, DDOP, EMVA-LEADER. stb.)
  • Pályázatokhoz tartozó dokumentáció napra készen tartása
  • Monitoring jelentések készítése
  • Kapcsolattartás a projekt megvalósító szervezetekkel
  • Kapcsolattartás a pályázati Közreműködő Szervezettel
  • Klasszikus asszisztensi munkakör ügyvezető mellett
  • Projektben résztvevők közötti kommunikáció szervezése

Elvárások:

  • Gazdasági, alapvetően pénzügyi, felsőfokú végzettség
  • Pályázati projektek menedzselésben / elszámolásában szerzett szakmai tapasztalat
  • Gazdasági alapismeretek
  • Jó kommunikációs készség,
  • Jó problémamegoldó készség
  • Önálló, kreatív, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • Azonnali munkába állás

Amit kínálunk:

  • Változatos munka egy izgalmas projekt kapcsán
  • Családias légkör

Munkavégzés helye:

  • Budapest XI. ker.

  • fényképes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, fizetés megjelöléssel az alábbi email címen.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő