www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 953 napja lejárt

Nemzetközi, fiatalos cégünkhöz keresünk pénzügyi munkatársat Budapesten!

Feladatok:

  • pénzügyes munkatársunk munkájának segítése
  • postázással, számlázással, bevételek kezelésével kapcsolatos teendők
  • adminisztratív feladatok
  • táblázatok, kimutatások készítése

Elvárások:

  • aktív középfokú angol nyelvtudás
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • word, excell, access, outlook ismerete

Amit nyújtunk:

  • kellemes irodai környezet a belvárosban
  • kimagasló bérezés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fejlődési és előrelépési lehetőségek

Ha úgy érzi megfelel a fent említett elvárásoknak, akkor várjuk jelentkezését „pénzügyi asszisztens”jeligével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő