www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 1084 napja lejárt

 A Schneider-Electric Energy Magyarország Kft.  a villamos energia szállítás minden szintjéhez kínál rendszereket, szolgáltatásokat, valamint berendezések egész sorát, melyeket tervez, gyárt, üzembe helyez és szervizel.

A Schneider-Electric Energy Magyarország Kft.  az energiaelosztás teljes termékpalettájával, szervízszolgáltatásaival és a kunszentmiklósi székhelyű gyártóbázisával áll  a vevők szolgálatába.

A Schneider-Electric Energy Magyarország Kft.  az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

  • Szállító számlák rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Számla-egyeztetés a vevőkkel írásban
  • A havi kontrolling riportok számára adatszolgáltatás és adatgyűjtés (-rendezés)

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú (gazdasági) végzettség és OKJ-s Pénzügyi ügyintézői végzettség (mérlegképes könyvelői végzettség előnyt jelent)
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (erős Excel),
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás (elsősorban írásbeli kommunikációban)

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés biztosítása,
  • Nemzetközi munkakörnyezet,
  • Megbízható, stabil munkáltatói háttér,
  • Versenyképes fizetés, cafetéria és a bejárás támogatása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük küldje el pályázati anyagát (magyar és angol nyelvű életrajz és motivációs levél) az alábbi elérhetőségekre:

  • Cím: Schneider-Electric Energy Magyarország Kft. 6090 Kunszentmiklós, Kossuth Lajos utca 60.
  • Fax: +36 76 551 204
Helyek Bács-Kiskun
Fejér
Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol