www.cvonline.hu

Pénzügyi Asszisztens

  • A hirdetés 1245 napja lejárt

A

Pátria Nyomda Zrt.

sürgősen keres budapesti székhelyére munkatársat

munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • Telefonon történő kapcsolattartás elmaradásban lévő ügyfelekkel
  • Határidőn túli számla-állomány hatékony kezelése, érvényesítése,
  • Részletfizetési megállapodások elkészítése, részletfizetések folyamatos nyomon követése,
  • Belső adatbázis állomány kezelése, a behajtással kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése,
  • Hivatalos levelezés lebonyolítása
  • Kintlévőségek kezelése telefonon és írásban
  • Napi pénzügyi mozgások követése
  • Folyamatos kapcsolattartás a kereskedelmi osztályokkal, ügyvéddel
  • Pénzügyi problémák szűrése és hatékony, gyors, az adott helyzethez illő megoldása
  • Könyvelési, pénzügyi osztály adminisztratív támogatása
  • Részvétel a havi zárási munkákban

Elvárások:

  • Minimum középfokú pénzügyi, gazdasági vagy számviteli végzettség
  • Legalább 1 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Magas stressz tűrő képesség
  • Gyors és pontos adatrögzítés
  • Önálló, precíz munkavégzésre, valamint problémamegoldásra való képesség
  • Gyors, analitikus gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszonnyal teljes munkaidőben történő foglalkoztatás
  • Önálló munkavégzés
  • Fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes, változatos munka

Munkavégzés helye:

  • Budapest

A munkakör betölthető:

  • Azonnal

Bérezés:

  • Személyes beszélgetés során történő megegyezés szerint

Amennyiben érdeklődését felkeltettük, kérem, a lenti e-mail címre küldje el szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő