www.cvonline.hu

Pénzügyi Asszisztens

  • A hirdetés 1349 napja lejárt

Az ApPello Kft. banki informatikai rendszerek készítésére és bevezetésére szakosodott társaság. A cég Magyarországon kívül 6 országban vesz részt informatikai projektekben. Az ApPello fő tevékenységi köre: saját fejlesztésű szoftverek készítése, karbantartása, valamint egyéb projektek keretében végzett konzultáció.

munkatársat keresünk teljes munkaidőben, budapesti székhelyre.

Pozíció leírása, feladatok:

  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Nyilvántartások vezetése
  • Kimutatások készítése
  • Ajánlatok elkészítése
  • Házipénztár vezetési
  • Úti elszámolások elkészítése
  • Könyvelés előkészítése
  • Számlázás
  • Pályázatokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Humánerőforrás folyamataiban való közreműködés
  • Beszerzések előkészítése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 éves irodai adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Word és Excel alapos ismerete
  • Pályázatok adminisztrációjában való jártasság
  • Jó szervező, kommunikációs és problémamegoldó készség

Előnyök:

  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Könyvelőirodában szerzett tapasztalat
  • Német nyelv középfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos, önálló és felelősség teljes munkavégzés
  • Folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő