www.cvonline.hu
Pénzügyi asszisztens

Nyírbátori multinacionális gyártó partnercégünk számára keresünk munkatársakat

pozícióba

Ref.: INTS/NYK/133

Fő feladatok:

  • Havi zárásban való részvétel
  • Számlák és kifizetések kezelése, nyomon követése
  • Pénzügyi projektek támogatása
  • Egyéb pénzügyi jellegű feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok gazdasági területen
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Excel haladó szintű ismerete
  • Legalább 3 munkanap vállalása hetente
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • SAP kezelésben szerzett tapasztalat
  • Motiváltság

Ajánlat:

  • Stabil munkahely
  • Biztos kereseti lehetőség
  • Cafeteria, egyéb juttatások
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség a cég által gyártott, napi felhasználású termékekre
  • Családias munkahelyi légkör
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Pénzügyi asszisztens
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Nyírbátor
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély -
Munkaidő Részmunkaidő, Határozatlan idejű