www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • Company_icon Yusen Logistics (Hungary) Kft.
  • Location_icon XXIII. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 14 napja lett aktiválva

Targoncás - raktáros

A Yusen Logistics cégcsoport azon dolgozik, hogy világszinten ismertté és elismertté váljon mint megbízható logisztikai szolgáltató partner.
Célunk, a vállalkozásunk és ügyfeleink közötti minél jobb kapcsolat megteremtése az innovatív ellátási lánc fejlesztésén, a szállítmányozási és raktározási szolgáltatásainkon keresztül.

Mint cég, elkötelezettek vagyunk a vállalati kultúra folyamatos fejlesztésében. Ez jelenik meg vállalati értékeinkrendszerünkben is:
Commited – Connected - Creative

1. Munkavégzés helye:
BILK Európa u. 5.

2. Versenyképes juttatások

3. Hosszú távú munkalehetőség

Főbb feladatok

Értékesítés:

  • Bejövő szállítói számlák ellenőrzése, rögzítése;
  • Bankkivonatok ellenőrzése;
  • Utalások előkészítése;
  • Számlák iktatása;
  • Részvétel havi pénzügyi zárásokban;
  • Nyilvántartások vezetése
  • Folyószámla egyeztetés;
  • Kapcsolattartás kül- és belföldi ügyfeleinkkel;
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások a jelentkezővel szemben

  • Minimum középfokú angol nyelvtudás;
  • Középfokú számviteli ismeretek;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Proaktív személyiség;
  • Önálló, pontos, megbízható munkavégzés;
  • Csapatmunka.

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Logisztikai ismeretek.
Helyek XXIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol