www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • Company_icon Produkteam Kft.
  • Location_icon VI. kerület, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

 Budapest VI. kerület

Pénzügyi közvetítői piacon jelen lévő partnercégünkhöz keresünk pénzügyi asszisztens munkatársat hosszú távra.
A folyamatosan fejlődő cég előre lépési lehetőséget és változatos munkakört biztosít egy olyan kolléga számára, aki magáénak érzi a szervezet célkitűzéseit, ambiciózus, lelkiismeretesen végzi a munkáját és akár saját ötleteit is megvalósítja.

Feladatok:

  • hitel- és pénzkölcsön nyújtás menedzselése
  • követelések nyomon követése, dokumentumok ellenőrzése
  • kapcsolattartás belső és külső partnerekkel szóban és írásban
  • szabályzatok jogszabályok szerinti naprakésszé tétele
  • jogásszal történő egyeztetés
  • posta kezelése
  • egyéb ad hoc jellegű adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Microsoft Word és Excel haladó szintű ismerete (pl.: függvények)
  • pénzügyi, számviteli tanulmányok
  • angol nyelvtudás (középszinten, elsősorban írásban)
  • legalább 1-2 év szakmai tapasztalat

Előny:

  • német nyelvtudás
  • „B” kategóriás vezetői engedély

Amit a cég ajánl:

  • céges telefon és laptop
  • előrelépési és tanulási lehetőség
  • változatos feladatok
  • bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződés

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Budapest, 6. kerület, az Oktogon villamos megállótól 5 percre
  • munkaidő: hétfőtől péntekig 8:00-17:30 között
  • munkakezdés: amilyen gyorsan lehetséges
  • további információ cégünkről: Link megjelenítése

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, az alábbi linken töltse fel önéletrajzát, és töltse ki az űrlapot.

Helyek VI. kerület
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő segéd, Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol