www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • Company_icon JD Capital Zrt.
  • Location_icon XI. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 9 napja lett aktiválva

Főbb feladatok, munkák:

  • A beérkező szállítói számlák iktatása, igazoltatása, lefűzése
  • Kimenő számlák készítése, egyeztetése és kiküldése
  • Számlareklamációk kezelése
  • Könyvelők munkájának támogatása
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és partnerekkel
  • Vevőkintlévőségek kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmas, problémamegoldó hozzáállás
  • Pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Önálló munkavégzés mellett képesség a csapatmunkára

Amit kínálunk:

  • Modern munkahelyi környezet
  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem

Előnyt jelent:

  • Pénzügy területén szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi szakképesítés

Munkakezdés lehetősége:

  • Azonnal
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével és motivációs levelét
„Pénzügyi asszisztens” jeligére várjuk a lenti e-mail címre vagy a Jelentkezés gombra kattintva.

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő segéd, Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű