www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • Company_icon Starjobs Magyarország
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 2 napja lett aktiválva

Ha szeretnél egy dinamikus, fiatalos csapatban pénzügyi támogató területen dolgozni, akkor jelentkezz, mert most vezető multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk azonnali kezdéssel

Pénzügyi asszisztenst

ahol rövid idő alatt szekértői tudásra tehetsz szert és megtanulhatod az SAP-t használni, mely tudás alapja lehet a karrierednek.

Feladatok:
  • Számlák feldolgozása és ellenőrzése,
  • Számlákkal és kifizetésekkel kapcsolatos napi ügyek vitele, kapcsolattartás a külső és belső partnerekkel,
  • Vállaltirányítási rendszeren belüli kifizetések felülvizsgálata, kifizetése,
  • Normál és sürgős kifizetések felügyelete, nyomon követése,
  • A B2P folyamat szerinti számlák kezelése: felülvizsgálatok, előkészítések és jóváhagyások,
  • Nyitott tételek, kintlévőségek kezelése, elszámolása,
  • Folyamatok javítása, részvétel pénzügyi, minőségirányítási projektekben,
  • Részvétel fejlesztési/változáskezelési feladatok végrehajtásában, dokumentációs támogatás (pl. DTP),
  • Támogatás különböző teljesítménymutatók kialakításában, követésében és elemzésekben.
Elvárások:
  • Problémamegoldó készség, rugalmasság,
  • Elemző -, analitikus készség,
  • Számlakönyvelési tapasztalat,
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Kiváló kommunikációs képesség,
  • IT ismeretek, pl. magas szintű Excel, Outlook.

SAP/Oracle ismerete előnyt jelent!

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem,
  • Multinacionális munkakörnyezet,
  • Fiatalos, dinamikus csapat,
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége,
  • Igényes munkahelyi környezet.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016